مقایسه بهترین استخرهای بادی بزرگ برای کودکان نیازمند این است که بدانیم به چه استخری بهترین استخر بادی گفته می شود؟ و بهترین استخر بادی کدام اند؟ سپس به مقایسه آن ها بپردازیم. در این مقاله به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهیم داد و در ادامه بهترین استخر بادی بزرگسال را به شما معرفی می کنیم. همچنین با شرح عوامل تاثیر گذار در قیمت استخر بادی، به شما کمک می کنیم خریدی رضایت بخش داشته باشید.

با شروع فصل گرما یکی از مهیج ترین تفریحات کودکان آب بازی و آب تنی است. تفریح و سرگرمی کودکان یک اصل مهم در تربیت آنها محسوب می شود. فراهم کردن شرایط مناسب یکی از مواردی است که باعث می شود فرزندان شما از لحاظ روحی و فیزیکی رشد سالمی داشته باشند. به همین جهت ما با مقایسه بهترین استخر بادی برای کودکان، خرید استخر بادی را برای شما آسان میکنیم.

بهترین استخر بادی کودک

بهترین استخر بادی علاوه بر کیفیت استاندارد و طول عمر بالا، بر اساس سلیقه خریدار انتخاب می شود و برای سن کودک و فضای مورد استفاده، مناسب است. شرکت اینتکس و بست وی از برند های معتبر دنیا هستند که محصولات بادی را با کیفیت عالی تولید می کنند. فروشگاه ایرکوک تمامی لوازم بادی خود را از شرکت اینتکس و بست وی تهیه می کند تا خریداران از بابت کیفیت کالای خود اطمینان خاطر داشته باشند.

امروزه با توجه به زندگی آپارتمان نشینی و کمبود فضا، بسیاری از خریداران برای انتخاب استخر بادی سایز کوچک مراجعه می کنند. شما میخواهید استخر بادی کودک خود را در فضایی محدود مانند حمام یا بالکن یا در فضایی باز بدون هیچ محدودیتی قرار دهید. در هر دو صورت با توجه به تنوع زیاد ابعاد این محصول، شما می توانید گزینه مناسب را برای هر مکان دلخواه خود انتخاب کنید.

همچنین لازم است بدانید مدل های استخر بادی سایبان دار بهترین گزینه برای استفاده در فضای باز است. زیرا سایبان باعث می شود از تابش مستقیم نور خورشید به پوست کودک جلوگیری کند و فرزند شما بتواند مدت زمان طولانی به بازی و آب تنی بپردازد.

وجود طیف های مختلف رنگی در ساخت بدنه و تنوع گسترده در طرح و شکل هندسی آن باعث می شود شما بهترین استخر بادی را با توجه به سلیقه خود خرید نمایید. همچنین شما می بایست دقت کنید تا این محصول برای سن کودک شما مناسب باشد. استخر بادی با توجه به ارتفاع آن برای سنین مختلف در نظر گرفته می شود. چرا که امنیت کودک باید رعایت شود. استفاده استخرهای با عمق زیاد برای کودکان سنین پایین بسیار خطرناک است و ممکن است جان کودک به خطر بیافتد. در ادامه ارتفاع استخر بادی مناسب برای سنین مختلف کودکان را بیان می کنیم.

 • ارتفاع 15 تا 38 سانتیمتر مناسب کودکان 1 تا 2 سال
 • ارتفاع بالای 38 سانتیمتر مناسب کودکان بالای 2 سال
 • ارتفاع بالای 46 سانتیمتر مناسب کودکان بالای 3 سال
 • ارتفاع بالای 56 سانتیمتر مناسب کودکان بالای 6 سال

یکی از مهمترین ویژگی ها در انتخاب بهترین استخر بادی، مناسب بودن قیمت آن است. فروشگاه ایرکوک با حذف واسطه توانسته است کالاهای بادی را با کمترین قیمت به خریداران عرضه کند. در زیر به معرفی چند مدل از بهترین استخر های بادی کودک با کیفیت بالا و قیمت ارزان می پردازیم.

 1. استخر بادی کودک اینتکس کد 57482
  طول
  163سانتیمتر
  عرض
  107 سانتیمتر
  ارتفاع
  46 سانتیمتر
 2. استخر بادی کودک سایبان دار اینتکس کد 57470
  طول
  157 سانتیمتر
  عرض
  157 سانتیمتر
  ارتفاع استخر
  40 سانتیمتر
  ارتفاع تا سایبان
  122 سانتیمتر
 3. استخر بادی کودک اینتکس طرح سفینه کد 58431
  قطر

  188 سانتیمتر

  ارتفاع

  46 سانتیمتر

مقیاسه بهترین استخر بادی

بهترین های استخر بادی را پیش تر به شما معرفی کردیم. حال وقت آن رسیده که به مقایسه و بررسی این سه مدل بپردازیم.

شکل هندسی و ابعاد این سه مدل با هم متفاوت است و هر خریدار با توجه به فضای موجود خود می بایست بهترین استخر بادی را انتخاب کند. اگر محدودیت فضا ندارید استخر بادی دایره با کد 58431 را انتخاب کنید. زیرا از نظر قیمت مناسب تر از سایر مدل هاست، در حالی که قطر آن بیشتر است و کودک فضای بیشتری برای بازی دارد. همچنین چند کودک به صورت هم زمان هم می توانند با هم بازی کنند.

حال اگر می خواهید این محصول را در فضای باز استفاده کنید، استخر بادی کودک سایبان دار اینتکس کد 57470 را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا سایبان این محصول باعث می شود تابش آفتاب به پوست کودک آسیب نرساند.

طراحی این سه مدل با یکدیگر متفاوت است. انتخاب شما در این مورد به سلیقه شما بستگی دارد. اگر خواهان طراحی بسیار ساده هستید کد 58431 و 57482 بسیار مناسب است. اما اگر به دنبال استخر بادی با طرح شاد و شلوغ می باشید مدل 57470 مناسب سلیقه شماست.

سه مدل معرفی شده از بهترین استخرهای بادی هستند و با توجه به شرایط شما ممکن است انتخاب شما متفاوت باشد. در زیر جدول مقایسه بهترین استخرهای بادی ارائه شده است.

کد محصول
شکل هندسی
طول
CM
عرض
CM
ارتفاع
CM
ضخامت
MM
ظرفیت
L
وزن
دریچه تخلیه
کف بادشو
سایبان
قیمت تومان
57482
بیضی
163
107
46
0.3
230
2.6
دارد
ندارد
ندارد
850.000
57470
مربع
157
157
40
0.25
259
3.9
دارد
ندارد
دارد
1.010.000
58431
دایره
188
188
46
0.25
790
2.7
دارد
ندارد
ندارد
750.000

بهترین استخر بادی بزرگ

بهترین استخرهای بادی بزرگ، تولید شرکت اینتکس هستند که در ساخت آن ها از فناوری و تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده است. از نظر کیفیت کاملا استاندارد طراحی می شوند و از مواد اولیه درجه یک تولید می گردند. دارای شکل هندسی منظمی هستند و هیچ گونه لوازم جانبی ندارند. در ادامه به معرفی بزرگترین استخر بادی اینتکس می پردازیم.

 1. استخر بادی مستطیلی طرح اقیانوس اینتکس کد 58485استخر بادی مستطیلی طرح اقیانوس اینتکس کد 58485 از بزرگترین استخرهای بادی اینتکس است روی دیواره های آن گونه های مختلفی از جانداران دریایی به زیبایی مشاهده می شود. این محصول با طول 3 و عرض 1.83 متر طراحی شده است و ارتفاع آن 56 سانتیمتر است. ظرفیت آن 1050 لیتر می باشد و شما می توانید در آن به فرزند خود آموزش شنا دهید.ضخامت بدنه این محصول 0.33 میلیمتر است و نسبت به سایر استخر بادی از ضخامت بیشتری برخوردار است. جهت افزایش ایمنی، این محصول را با سه محفظه باد جداگانه طراحی کرده اند و هر محفظه، ورودی باد مخصوص خود را دارد.
  دیواره های این استخر به صورت عریض طراحی شده و می توانید به آن ها تکیه دهید. در کف استخر دریچه خروج آب وجود دارد و تخلیه آب را برای شما آسان می کند. وزن این محصول 7.4 کیلوگرم است و به راحتی می توانید آن را حمل و جا به جا کنید.
  از این مدل می توان علاوه بر استخر آب بازی به عنوان استخر توپ نیز استفاده کرد. ظرفیت و گنجایش آن به گونه ای است که می توانید چندین هزار توپ بادی کوچک را درون آن قرار دهید.
 2. استخر بادی اینتکس 57181

بهترین استخر بادی سرسره دار

بهترین استخر بادی سرسره دار دارای سرسره بادی نرم و منعطف است که در انتهای آن بالشتکی بادی تعبیه شده که کودک با خیال راحت از اینکه صدمه ای نخواهد دید فرود آید. هنگام آب بازی فرآیند سر خوردن برای کودکان بسیار خوشایند است و هر بار کودک شما آن را تجربه می کند، بسیار هیجان زده می شود.

وجود فواره و آب نما در این محصول هنگام بازی کودکان، حس بارش باران را برای آن ها تداعی میکند. چه عالی! در نظر بگیرید فرزند شما می تواند از یک سرسره بادی، خود را به درون استخر سرازیر کند و همزمان قطره های آب مانند باران بر روی او فرود بیاید. وجود فواره باعث می شود سطح سرسره بادی خیس شود و هنگام سرخوردن کودک، به او کمک می شود تا با سطح آن اصطکاک کمتری داشته باشد.

برای ایجاد سرگرمی بیشتر کودکان، در بعضی مدل ها عروسک های بادی و توپ بادی وجود دارد که می توانند با آن ها اوقات شادی را سپری کنند. علاوه بر آن، بازی های متنوعی نیز در نظر گرفته شده است که می توان به بازی پرتاپ حلقه اشاره کرد.

ارتفاع سرسره به گونه ای در نظر گرفته شده که با سن کودک و عمق استخر متناسب می باشد. در صورتی که کودک شما از روی سرسره به درون آب بیافتد، هیچ گونه صدمه ای نخواهد دید. تنوع استخر بادی سرسره دار بسیار زیاد است و شما می توانید متناسب با جنسیت فرزند خود و میزان علاقه او به طرح و رنگ محصول، بهترین انتخاب را داشته باشید.

 1. استخر بادی سرسره دار اینتکس طرح آبنبات کد 57149
  طول

  298 سانتیمتر

  عرض

  191 سانتیمتر

  ارتفاع استخر

  30 سانتیمتر

  ویژگی ها

  دارای دو استخر بادی
  دارای سرسره بادی
  دارای بالشتک بادی انتهای سرسره
  دارای فواره آبی بالای سرسره
  دارای ریل روی بدنه برای غلط دادن توپ
  دارای 2 عدد عروسک بادی آبنبات چوبی
  دارای 6 عدد توپ بادی

 2. استخر بادی سرسره دار اینتکس طرح جنگل کد 57161
  طول

  244 سانتیمتر

  عرض

  198 سانتیمتر

  ارتفاع استخر

  30 سانتیمتر

  ویژگی ها

  دارای دو استخر بادی سایز کوچک و بزرگ
  دارای فواره آبی روی بدنه استخر کوچک
  دارای سرسره بادی
  دارای تشک بادی در انتهای سرسره
  دارای فلامینگو و میمون بادی
  دارای تمساح بادی
  دارای بازی پرتاب حلقه
  دارای شیر کنترل برای تنظیم جریان آب
  دارای 5 توپ بادی

بهترین استخر بادی بزرگسال

بهترین استخر بادی بزرگسال به مدلی گفته می شود که از نظر ابعاد بزرگ است و دارای مقاومت بالایی در تحمل ظرفیت آب استخر دارد. این محصول حجم آب بالایی را در خود نگه می دارد و دارای ترکیب رنگ ساده است.

 مدل هایی از استخر بادی بزرگسال ساخته شده که دارای جای نشیمن هستند و علاوه بر افراد بزرگسال، سایر افراد خانواده می توانند از آن استفاده نمایند. شرکت اینتکس، استخر بادی صندلی دار به دو شکل هندسی مربع و دایره تولید کرده است. دو مدل پر طرفدار و پرفروش در میان این محصولات را با توضیحات کامل به شما معرفی می کنیم.

 1. استخر بادی صندلی دار خانوادگی اینتکس کد 57190
  طول
  229 سانتیمتر

  عرض

  218 سانتیمتر

  ارتفاع استخر

  60 سانتیمتر

  ارتفاع تا تکیه گاه

  79 سانتیمتر

  ظرفیت

  590 لیتر
  ویژگی ها

  دارای صندلی و تکیه گاه بادی
  شامل برچسب تعمیرات
  دارای جالیوانی
  دارای دو محفظه باد
  باد زدن و تخلیه باد سریع
  دارای دریچه تخلیه آب

  این مدل استخر دارای قطر تقریبا 2 متر است که در یک سمت آن یک نشیمن بادی عریض تعبیه شده است و در قسمت پشت آن یک تکیه گاه بادی وجود دارد. نشیمن بادی باعث می شود هنگام نشستن در استخر، احساس خوشایندی را تجربه کنید. نشیمن بادی دارای دریچه باد مجزا است و در صورت لزوم می توانید حجم باد آن را کم و زیاد کنید.
  روی دیواره های استخر 2 محفظه کوچک برای قرارگیری بطری یا نوشیدنی مشاهده می کنید. هم زمان با تفریح، می توانید یک نوشیدنی گرم یا خنک میل نمایید و بیشتر لذت ببرید. در قسمت کف محصول یک دریچه برای تخلیه آب در نظر گرفته شده است و هر زمان به تخلیه آب استخر نیاز داشتید، با باز کردن آن به راحتی آب آن را تخلیه کنید.
  وزن بسته بندی این محصول 7.6 کیلوگرم است. به علت وزن کم، جا به جایی آن بسیار راحت است. شما می توانید در هر مکان دلخواه استخر بادی صندلی دار خود را راه اندازی کرده و پس از استفاده، آن را جمع کنید و با خود حمل نمایید.
 2. استخر بادی صندلی دار مربع اینتکس کد 56475
  طول

  229 سانتیمتر

  عرض

  229 سانتیمتر

  ارتفاع استخر

  45 سانتیمتر

  ارتفاع تا تکیه گاه

  66 سانتیمتر

  ظرفیت
  990 لیتر

  ویژگی ها

  دارای 4 صندلی و تکیه گاه بادی
  شامل برچسب تعمیرات
  دارای جالیوانی
  دارای دریچه تخلیه آب

  استخر بادی صندلی دار مربع با ابعاد 2 متر و 30 سانتیمتر یکی دیگر از استخر های بزرگ محسوب می شود. در چهار گوشه اسن مدل، نشیمن یا صندلی بادی طراحی شده که برای 4 نفر بزرگسال مناسب است.
  در نظر داشته باشید با کم و زیاد کردن حجم باد نشیمن ها، می توانید ارتفاع حالت نشستن خود را تنظیم کنید. وجود تکیه گاه در پشت سر شما کمک میکند حالت نشستن راحت تری را داشته باشید و با تکیه دادن به آن می توانید برای ساعت ها احساس آرامش را در آب تجربه کنید.
  همانند مدل قبل بر روی دیواره های این مدل نیز محفظه نگهدارنده بطری و نوشیدنی وجود دارد. از این محفظه برای نگهداری گوشی موبایل خود نیز می توانید استفاده کنید. در کف استخر هم دریچه تخلیه آب برای سهولت در خالی کردن آب استخر در نظر گرفته شده است.

در این مقاله به شرح کامل در مورد بهترین استخرهای بادی کودکان و بزرگسالان پرداختیم. امیدواریم بتوانیم شما را را در خریدی آگاهانه یاری کنیم. فروشگاه ایرکوک همواره با حسن نیت و در نظر گرفتن حقوق مشتری آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان است.